Педіатрична абдомінальна система Thompson

Пост обновлен 28 сент. 2020 г.

Педіатрична система Thompson поєднує в собі зажим з нескінченно регульованою висотою рейки, меншої за руки рами, і широкий вибір невеликих черевних лез, що ідеально підходять для пацієнтів у педіатрії. Комбінація універсальних налаштувань рами, лез і ручок з технологією S-Lock дозволяє хірургам контролювати точне розташування кожного леза, зберігаючи при цьому низький профіль.

«Ретрактор Thompson полегшує пересадку печінки. Він забезпечує чудову експозицію для дитячої трансплантації печінки. Це кращий ретрактор, який я бачив за 25 років роботи хірургом-трансплантологом». Майкл Вакс, хірург-трансплантолог, доктор медицини

Особливості системи:

  • Технологія S-Lock®. Технологія S-Lock® надає можливість приєднувати та знімати леза, перемикати з поворотного в заблоковане положення єдиним натисканням кнопки.

  • Дитячі леза. Thompson Retractor пропонує широкий спектр розмірів лез, які підходять для найменших пацієнтів. Також доступні спеціальні розміри.

  • Незалежні руки рами. Руки рами можна незалежно регулювати, щоб створити низький профіль і забезпечити більший контроль. Незалежний рух забезпечує безпечне, різнобічне втягування.

Для детальнішого ознайомлення з продукцією компанії Thompson Surgical Instruments звертайтесь до наших спеціалістів. Для придбання ретракторної системи переходьте на сайт нашої продукції: https://medstock.ua/retraktornye-sistemy або дзвоніть за телефонами:

Офіс +38 (044) 331-45-35

Ірина +38 (067) 448-50-53

Тетяна +38 (067) 448-47-17

Наталія +38 (067) 634-80-19

E-mail: info@elitemedica.ua


Ми також завжди на зв`язку у всіх соціальних мережах та месенджерах:

Просмотров: 368Комментариев: 0

© ООО «ЭлитМедика» 2005-2020

Все права защищены

  • Instagram
  • Facebook Социальной Иконка
  • LinkedIn Социальные Иконка